| FloriniReaL a întrebat:

Salut, TPU. Zilele astea e promotie la utok fury, si dupa parerea mea e un telefon bun. M-am documentat despre el si nu cred ca ar fi o alegere asa rea. In schimb nu am gasit nimic despre camera frontala, decat ca are 2mp. Aveti vreo idee daca este buna de ceva? Dar despre telefon, tinand cont ca e redus la 650 lei de la 1000. Ar trebui sa renunt? Daca da, ce recomandati pana in 850 lei?

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Fereștete de utok fury ii un jeg de telefon
Un prieten la cumpărat la 900 de lei când s-a lansat si mere de toata praștia desi are putere telefonul

3 răspunsuri:
| RaresXD a răspuns:

Du-te pe Apple! nu o sa regreti sau Samsung dar incearca sa eviti firmele ca nu am traditie in telefonie si care inporta piese de la marile companii big grin
succes si sper sa faci alegerea potrivita

| FloriniReaL explică (pentru RaresXD):

Am zis pana in 850 lei. Apple nu are asa jos. Si vreau ceva nou. Astept alte pareri dr la cunoscatori

| TheImpaler a răspuns:

Nu recomand utok doar pentru ca au fost nesimtiti cu mine. acum am un Allview p6life de care sunt multumit.