| GyuliaYrina²¹ a întrebat:

Vreau niște sfaturi pentru unul din telefoanele SAMSUNG S7 EDGE sau IPHONE 6.Nu stiu ce marca e mai buna si le care sa nu-l i-au.

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Samsung S7 Edge.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Samsung S7 EDGE.

| Buutu a răspuns:

Samsung S7 EDGE e mai avantajos ca preț, multe aplicații le vei găsi gratis fiindcă sistemul de operare e Android
În principiu telefoanele ca putere de calcul și hardware sunt la fel dar la Iphone 6 vei plăti mai mult doar pentru acel măr mușcat
E ca și un tricou LaCoste și o marcă necunoscută care face un tricou la fel de bun dar dacă vrei să fii la modă vei plăti pentru acea marcă desenată, așa și cu această alegere dacă vrei un telefon bun e bine și Samsung și Iphone dar dacă vrei să fii la modă vei cumpăra Iphone

| betibeti50 a răspuns:

Amandoua sunt printre cele mai tari la ora actuala, eu iti recomand SAMSUNG.