| Danutzul2000 a întrebat:

Vreau sa fac un abonament la Orange, pt un iphone 6s, iar pe site scrie ca este 380 euro, acesta e pretul care il platesti in avans sau care il platesti cu abonamentul?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E pretul pe care il dai pe telefon cand il cumperi.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In acest caz, acela este pretul pe care va fi necesar sa il achiti.

Poti afla informatii despre plata unui avans doar la momentul depunerii cererii de activare abonament.

O zi buna,
Orange Helper

| Robi1444 a răspuns:

Deci, daca vrei sa faci un abonament nou la Orange, (daca n-ai avut abonament niciodata la Orange, sau niciunde) atunci trebuie sa platesti alea 380 euro pentru telefon + avans pentru abonament de 2-3 ori. (depinde de abonamentul ales) De exemplu, daca alegi un abonament de 11 euro, trebuie sa platesti 11x3 =33 + 380 euro = 413 euro in total.