Vreau sa pun o intrebare detinatorilor de iPhone, am un iPhone 5s si am pe el IOS 9.0.2, am vazut ca de curand a fost lansat IOS 9.1, sa trec la 9.1 sau sa raman la 9.0.2? IOS 9.1 e la inceput banuiesc ca are buguri deoarece este in stare beta si am auzit multi sa se planga de el din diferite motive, dar cele mai des auzite sunt ca tine mult mai putin bateria si ca merge mai greu pe internet. Voi ce credeti, IOS 9.1 sau 9.0.2?

Răspuns Câştigător
| VasyAlex a răspuns:

Eu zic sa treci la urmatorul.winking

2 răspunsuri:
| SchIzopHreniA a răspuns:

Treci la 9.0.2. Nu stiu cum se va comporta cu telefonul tau.Eu am iph 6 si am trecut la 9.0.2. Nu am lag-uri sau alte faze din astea.

Frate, ios 9.0.2 este versiunea anterioara adica ios 9.1 este versiunea mai noua