| Alexo_JB_1995 a întrebat:

Salutare baieti si fete. Vreau și eu un răspuns la o întrebare va rog.
Am un Huawei p20 lite și recent i s-a făcut upgrade la Android. Din 8.1 acum este 9.1. Vreau sa îmi spuneți și mie cum pot sa ii aduc înapoi androidul la 8.1 pentru ca nu sunt deloc mulțumit de noul Android 9.1. Am făcut chestia cu setările din fabrica și tot 9.1 mi l-a dat. Va rog frumos sa ma ajutați și pe mine cu problema!

2 răspunsuri:
| Costel_Constantin_2000 a răspuns:

Du-te la un serice.

| XYZ02 a răspuns (pentru Costel_Constantin_2000):

Sa te duci la un service din cauza versiunii de Android?
Mi se pare absurd.
Nu ai ce sa ii faci decat sa ii instalezi custom rom, dar prin acest lucru pierzi garantia.Asa ca ramai blocat cu ultima versiune de Android impreuna cu ultimele patch-uri de securitate, ce nefericire...