| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! Cine a mai avut Huawei p40 lite? Mie mi-a venit cu tot folie de sticla si am dat-o jos din cauză că se vedea nasol cand voiam sa fac selfiuri, acu 2 zile mi l-am scapat si s-a spart si i-am schimbat display-ul cu 300 lei, vrut sa iau folie de sticlă dar acopera camera serfie, pot gasi folie de sticla sa nu imi acopepe camera selfie ca aia e importanta pentru mine?

4 răspunsuri:
| GabrielGL a răspuns:

Daca acopera camera nu e folia pentru acel telefon, chiar daca zice cine a schimbat-o ca nu exista du-te la mai multe persone care repara sau pun foli si o sa gasesti de obicei ce e mai scump e mai bun si original nu te astepta la 10 lei sa fie ok sau pentru acel telefon...

| nyoentox2002 explică (pentru GabrielGL):

Pai e 40 lei

| GabrielGL a răspuns (pentru nyoentox2002):

Daca acopera nu e pentru modelul ce ai tu si daca zice ca da de unde ai luat-o dati tu seama ca minte

| User252426 a răspuns:

Caută pe eMag