| Winners10 a întrebat:

Salutare. Știe cineva cum pot sau dacă se poate la un telefon Samsung ca să anulez timpul de expirare ecran? Adică chiar dacă nu umblu pe telefon ecranul telefonul sa stea aprins în permanentă, sa nu se închidă după 5 - 10 minute... sa se închidă doar când îl blochez eu

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in setari la Afisaj si luminozitate. La Inactivitate seteaza niciodata. Am Huawei dar toate telefoanele au aceasta optiune.

| Winners10 explică (pentru darrio2007):

Nu am setarea de Inactivitate

| darrio2007 a răspuns (pentru Winners10):

Imposibil.

| darrio2007 a răspuns (pentru Winners10):

Oricum, ce vrei tu, in timp iti slabeste bateria. Dar este alegerea ta.

| Hyperion7 a răspuns:

Exista aplicații, ca de exemplu asta: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eonsoft.ScreenON

La mine funcționează!

Sper sa te ajute!

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Intra la Setări apoi la Blocare ecran apoi la inactivate apoi alege Niciodată. Dar se consuma mai repede bateria.