| hibridboy a întrebat:

Salutare TPU am si ru o intrebare am un Samsung galaxy s4 mini si l-am scapat cu displayul in jos nu e crapat si nici spart sau ceva de genul numai ca nu se mai incarca si nu se ma aprinde cand l-am scapat s-a inchis instant ca nessu
nu pot sa ii fac nimic ajutati-ma TPU va rog
dau funda raspunsul serios si util.
mentionez nu se aprinde de loc nici butoane nici vibratii nici sunete nimic.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Asa din ce zici tu daca nu se aprinde nici cand il bagi la incarcat e posibil sa fie dusa placa de baza adica e dus cu totul. E posibil sa fie mufa de incarcare dar cand l-ai scapat presupun ca era incarcata bateria si trebuia sa se aprinda. poate sa fie chiar bateria de vina. Daca nu il duci la un service pana nu il desface nu poti afla un raspuns concret.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mergi cu telefonul la un Service pentru diagnosticare!

Toate cele bune!