| hibridboy a întrebat:

Salutare TPU am si ru o intrebare am un Samsung galaxy s4 mini si l-am scapat cu displayul in jos nu e crapat si nici spart sau ceva de genul numai ca nu se mai incarca si nu se ma aprinde cand l-am scapat s-a inchis instant ca nessu
nu pot sa ii fac nimic ajutati-ma TPU va rog
dau funda raspunsul serios si util.
mentionez nu se aprinde de loc nici butoane nici vibratii nici sunete numic

Răspuns Câştigător
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut. Problema ta cu telefonul este destul de clară dacă nu ai telefonul spart. S-a mişcat ceva din telefon, te sfătuiesc să îi scoţi carcasa şi să verifici componentele.