| asdaf a întrebat:

Samsung galaxy s3 mini vs Samsung galaxy s2?
stiu ca s2 este mai performant dpdv tehnic insa eu vreau un telefon care sa tina o perioada mai mare de timp.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Optiune finala e a ta. ca perioada de timp telefoanele ce nu au izbituri si sunt ingrijite au viata lunga. cumpara cel ce iti place mai mult. tehnic stii care e mai bun. estetic....cred ca s3mini.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

In mare parte depinde de gusturi, dar dupa cum stii S3 mini este mai nou ca S2 ca data aparitiei.

Ai de ales astfel:

S2 are display mai mare (4.3'/4'), procesor mai mare (dual core de 1. 2ghz/dual core de 1ghz), camera mai buna (8mp/5mp), memorie interna mai mare (16GB/8GB). Repet depinde de gusturi in mare.

| bineproportionat a răspuns:

Salut, clar Samsung Galaxy S2
http://bit.ly/1bYqZjz

| Garielu a răspuns:

Uita-te la acest videoclip sai ai sa vezi totul.
https://www.youtube.com/watch?v=huNI2WbNTd4
Sper ca te-am ajutat.

| Lam a răspuns:

Variantele mini au avut mereu probleme... iar s2 este un telefon foarte bun din toate punctele de vedere atat rezistenta cat si performanta