| BCătălin91 a întrebat:

Si-a luat careva oferta gratuita de Black Friday Mobil Nelimitat de la Telekom care tot este promovata la TV? Cum a decurs treaba? https://blackfriday.telekom.ro/

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astea sunt hoții si capcane de ale lor, ei zic ca este gratuit ca sa te prinda sa ti ia banii. Si cei care fac reclama sunt actori plătiți.

| Vântulalb a răspuns:

Nu platesti nimic si ai totul nelimitat?!
Hmm, cate ore?
Mi se pare mie, sau este conditionata de existenta unui pachet mare?

| BCătălin91 explică (pentru Vântulalb):

Doar prima luna e gratuita. Dupa trebuie reincarcata ca orice alta cartela sa reprimesti oferta.

| DoarBogdan a răspuns (pentru BCătălin91):

Pai ti-ai raspuns, practic asa ar trebui facut si asa o sa se intample. Dupa platesti. Sau tu intrebi mai mult pentru siguranta? Nu au cum sa puna altceva fata de ce scrie acolo... de ma astept sa fie totul ok si exact cum zic ei.

| Vântulalb a răspuns (pentru BCătălin91):

Daca doresti sa pastrezi si numarul si oferta, reincarci.
Poti pastra numarul si cu alta oferta. Tu alegi.