| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Si cum nu se putea altfel, am ajuns sa imi pun si eu intrebarea. Ce sa aleg? iPhone sau Samsung?
Pana acum am folosit numai Samsung.
Mai exact ce sa aleg? iPhone 5s sau j 3 (2016)?

Răspuns Câştigător
| justmemari a răspuns:

Buna ziua, Eu personal am ambele tipuri de telefoane, pot spune ca le cunosc. Dar prefer Samsung. Vorba unei prietene ''Iphone-ul e bun de scos din geanta cand stai pe terasa'.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ambele sunt slabe.

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru gelu1970):

Ma refer strict la cele 2

| OnePiece a răspuns:

Mergi pe un Xiaomi Redmi 5, il iei din China cu 550 de ron, e cu 10 clase peste cele 2 telefoane pe care le-ai mentionat tu.

| OnePiece a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D4RSN2BBM/

Sau Allview X3 Soul Style pentru 720 de lei.

| AlecuAlex a răspuns:

Nu stiu ce sa zic eu am j3 sunt multumit adica merge bine da nu stiu daca altcineva ti-ar recomanda iphoneul eu nu l-as contrazice mai ales ca bateria nu tine.

| PaulRo04 a răspuns:

Eu am un j3 si sunt multumit de el.Merge foarte bine deci eu zic sa iti iei un j 3.