| RaÐu_Cbt_1999 a întrebat:

Slutare TPU, am un p6 life. Am fost pleca 3 sapt in Germania, am folosit telefeonul... pus cartele nemtești ca să am interenet etc.Iar de când m-am intors acasa.Pun cartela de Orange si digi dar nu am semnal la ele..De ce?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti raspundem noi.
Ai incercat sa folosesti o alta cartela in afara celor doua? Este posibil ca telefonul sa fie defect sau cartelele sa fie inchise sau defecte.
Daca telefonul este achizitionat din reteaua noastra, mergi cu el si documentele de achizitie in cel mai apropiat shop Orange si colegii nostri vor verifica ce se intampla.
O zi buna,
Orange helper

| RaÐu_Cbt_1999 explică (pentru OrangeHelper):

Am rezolvat, problema a fost de la telefon.Nu avea semnal nici o cartela.Nu conta ce cartela bag.C

1 răspuns: