| NelsonMondialu123 a întrebat:

Telefoanele dual sim gen s7 edge sau s8 edge dual(doar cele de la Samsung, ultima generatie), sunt bune?
Am auzit cateva persoane ca nu sunt bune, vreau sa imi iau s9 plus si este doar dual sim

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca sunt bune, vezi buhnici despre s9, ce legatura are 2 cartele cu perfomanta unui telefon? nu il poate afecta negativ mai ales la ce memorie ram si cpu are s9 plus acel software, are si o camera foto super cool s9

| SkenWell a răspuns:

In primul rand nu exista numele de S8 Edge ca de acum nu cred ca se vor mai numi Edge iar in al 2-lea rand multe telefoane sunt dual sim si sunt bune eu am unul dual sim si merge perfect am incercat modul dual sim si e ok. Inainte e adevarat ca telefoanele dual sim nu erau foarte reusite deoarece am auzit ca se termina bateria mult mai repede aveau ceva probleme oricum daca chiar vrei sa cumperi un S8 sau S9 poti sa il cumperi fara probleme iar chestia cu dual sim, poti cumpara orice telefon mai ales de ultima generatie dual sim fara probleme doar ca majoritatea are 2 sloturi - 1. Il poti folosi cu 2 cartele si 2.Il poti folosi in locul celui de al 2-lea Sim un card de memorie.

| RickyxD a răspuns:

Sunt foarte bune!