| dwdavid12 a întrebat:

Telefonul de la e-mag care este "resigilat" prezinta multe urme de zgarieturi?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde, fiecare produs resigilat are defectele lui

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este preferabil să VEZI ( personal ) acele telefoane în Showroom deoarece pot avea 2-3 zgârieturi sau chiar 50, ori pot avea şi/sau alte defecte/lipsuri sad

Toate cele bune.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Ce întrebare mai este si asta? Depinde de cum a fost folosit telefonul

| Helper69 a răspuns:

Salut,

Depinde. Sunt produse care au o zgarietura mica si altele care au mai multe. Dar in orice caz, nu e nimic grav. Si pe langa asta il ai si in garantie.

O zi buna,
-Helper69.