| ș53fan a întrebat:

V-am povestit ca acum 3 luni mi-am luat un Ihunt One Love! Revin cu o intrebare:Este o descarcare normala a bateriei:Sa se descarce 30% cu datele pornite si cu Messenger activar? Adica port conversatiipe mess? Daca vreti detalii despre facilitatiile telulyi sau orice ingo sa imu spuneti! Numai sa imi rapsundeti!,

6 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Internetul in general mananca bateria "pe paine" si la fel fac si prea multe aplicatii (messerger, jocuri) pornite in acelasi timp.

| NRazvan a răspuns:

Da, este normal sa se descarce atat de repede. Internetul, atat datele cat si wi-fi-ul consuma multa baterie. Eu daca il incarc 100% in decurs de 8 ore consuma 1-2% din baterie daca nu am internetul pornit si daca nu folosesc telefonul(asta se intampla noaptea cand dorm). Daca uit internetul pornit dimineata ma trezesccu 75-80% Baterie, fara sa fac nimic pe telefon.

| ș53fan explică (pentru NRazvan):

A da? Deci e normal? Eu ma asteotam ssi credeam ca este de la baterue! Bine ca am pus intrebarea, ca daca nu o puneam si nu imi raspundeati il trimiteam la garantie si o pierdeam! Mai este ceva! Jos langa butoane putin mai sus de butoaen pe ecran daca este ecranul negru cand intru in o aplicatie se vad sa zicem niste pete albe...De la ce ar pute fii?, Se vad doar daca tin telefonul sa zicem cu susul in jos

| NRazvan a răspuns (pentru ș53fan):

Sincer nu stiu. Cu presupusul nu are rost sa-mi dau, poate totusi o sa faci o vizita la garantie

| ș53fan explică (pentru NRazvan):

La care lucru te referi? La cel cu bateria sau la cel cu alea de pe ecran?

| NRazvan a răspuns (pentru ș53fan):

La petele de pe ecran ma refer.