| florynstefan1 a întrebat:

Am o întrebare :Acum 2 săptămâni am primit comanda de pe Emag, un telefon Ihunt One Love! Acum vine întrebarea :Este normală o descărcare de 11 procente di n baterie în 7 ore, adică 89% de la 23:00 până la 06:15? Menționez specificațiile Android 6.0, ecran 5.5 inch, bateria 3000, mai este ceva 16 m(la culoare) memoria 32 cu 3 camere 13 cu 5! Deci cu toate aceste specificații... Este bine la cât se descarcă? SAU se descarcă prea repede? mai specific ceva dacă stau pe YouTube ma tine cam 4 ore! AȘTEPT RĂSPUNSURI! E FOARTE NECESAR, DE ASTA DEPINDE DESTINUL TELEFONULUI

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Draga"? Vezi ca nu sunt gay. Daca iti place sa te dai dupa cuculet, atunci treaba ta. Dar vezi ca tu confunzi marfa cu ambalajul. Nu ma atrag barbatii. Jet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destept bai, cap de sfecla. Fata de tine eu cumpar Samsung. Nimic nu se compara cu Samsung. Am atatea Samsung ( smart tv, tablete, telefoane ) ca tu le visezi noaptea. Nici buzunarul nu te tine de un Samsung mai performant. Auzi Ihunt. Ma faci sa rad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te ma de om frustrat. Miroase de la Brasov a om frustrat. Ti-ai da tu ani din viata sa traiesti o zi din viata mea,sa ai tu ce am si eu, sa ai banii mei, afacerile mele... Tu ramai cu frustrarea ta. Daca asa te comporti si in viata reala ( tot asa frustrat) o viata intreaga vei ajunge sa folosesti numai rebuturi de la ihunt. Probabil daca ihunt isi lanseaza smart tv, poate asa iti permiti sa iti cumperi si tu smart tv. Ca in rest tu numai te lauzi cu un telefon ieftin cica cu specificatii de invidiat. Dar vai, ce sa zic... Specificatii numai pe hartie. Eu imi permit sa dau bani si pe cele poleite in aur. Pentru ca am si imi permit. Nu imi trag telefon facut din rebuturi si ma dau mare ca am smartphone. Nota 4. Ia loc.

| Deliiiia a răspuns:

Buna, da, cam asa e normal la un astfel de telefon.

| iAMVi a răspuns:

Daca ai setata preferinta retelei 4G atunci e normal pentru un astfel de telefon. Intrebarea e, mai exista posibilitatea de retur? Te rog spune da.