| Evilo a întrebat:

Vreau un raspuns cat mai rapid, ce ziceti de telefonul Sony Xperia T? Adica specificatiile le stiu si eu si imi plac, dar credeti ca pot sa am incredere in el? Sa nu fie proasta calitate...

Răspuns Câştigător
| RobertoRobby a răspuns:

Iar daca ai banii necesari la liber sau abonamentul foarte mare, iti recomand si HTC ONE X+ care este cel mai bun telefon, [mai bun ca Iphone 5 si galaxy s3winking ] uitate ce ii poate capul, are procesor quad core de 1, 7 ghz, are android 4.1.1 Jelly Beanwinking, inchi 4.7, 8 mp si in fata de 1, 6, 1 gb de ram, 16/32 inclusi. Ti l-am dat si pe asta ca poate m-am gandit ca ai banii necesari sau abonamentul necesar pentru al achizitiona dar daca nu, orienteaza-te spre Sony Xperia S? funda please?

| Evilo explică (pentru RobertoRobby):

Multumesc foarte mult de raspunsuri, singura mea problema cu HTC-ul este ca nu are anumite optiuni care mie imi plac(nu le voi comenta acum) dar si mai problematic este ca e foarte nou. Stii, exista putine opinii despre el si poate sa aiba niste probleme inca nedescoperite, am mai avut o experienta din asta si nu vreau sa o retraiesc happy. Multumesc oricum.

7 răspunsuri:
| Evilo explică:

Poate imi puteti zice va rog si despre Xperia S putin ar fi minunat.

| RobertoRobby a răspuns (pentru Evilo):

Despre Sony Xperia S iti spun eu : Este unul dintre cele mai performante telefoane si unul dintre cele mai bunewinking. Bazeazate pe el ca merita! intra in top 10 cele mai bune telefoane, il am si stiu ce-i poate capulwinking

| Evilo explică (pentru RobertoRobby):

Hmmm, interesant, daca l-ai luat la abonament cumva, poti sa imi zici de unde exact?

| RobertoRobby a răspuns (pentru Evilo):

L-am luat la liber ..asta depinde si de abonamentul tau... eu l-am luat de la cosmote, sper ca te-am ajutat, deci iti mai spun o data E FOARTE BUN TELEFONUL!

| IntoTheShadows a răspuns:

Are verisoara mea si e de calitate.Ba chiar l-a scapat de multe ori si inca mai merge.