| LoLMon a întrebat:

Ziceti-mi si mie un Smartphone care sa coste mai putin de 400 lei la mana a doua.(Si sa merite)

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

De ce second hand, cand cu 400 lei ti-l poti lua pe asta : http://www.emag.ro/......DGL3CBBBM/ ca si performante la pretul acela este mai mult decat ok!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smartphone-uri ieftine sunt pe olx.Parerea mea e ca Sony Xperia sunt cele mai bune.Am mai vazut pana in 400 de lei Lg optimus l5 sau Sony xperia j.

| FashionKitty a răspuns:

Recent am cautat pe Okazii Samsung Galaxy S II ca voiam sa vad ce preturi mai are ca si eu am unul si l-am luat tot asa dar nu mai stiu daca a fost 400 sau 600 dar oricum sunt foarte multumita de el, mi se pare un telefon bun desi a aparut de ceva vreme.

| AdiFCD a răspuns:

Mai bine iti iei unul nou. Modelul recomandat de Jipa95 e foarte ok.