| LoveTwilightLove a întrebat:

Am visat odata ca nu puteam sa dorm, m-am sculat si brusc vad sange pe geam...ce inseamna asta?

P.S: Nu am mai avut vise urate de atunci.

Funda!

Răspuns Câştigător
| คlєxヅ a răspuns:

Am patit-o si eu, dar m-am trezit cu sange pe oglinda. Dar ma uitasem la un film 666. Asta e motivul. Du-te mai des la biserica, sau du-te sa te spovedesti. Deacum zi rugaciunea inainte sa dormi si sa iti faci cruce de 3 ori. Te inteleg, nu ai avut vise urate... Intri pe spectrul realitatii?

| LoveTwilightLove explică (pentru คlєxヅ):

Da,mai intru pe spectrul realitatii..mai ales seara, cu prietenii pe skype.

| คlєxヅ a răspuns (pentru LoveTwilightLove):

Si eu intru, si am vazut la o poveste ca a fost citita de 666 de ori, m-am uitat la un film cu nr 666 si pe oglinda scria 666. De atunci nu mai intru decat ziua.

| คlєxヅ a răspuns (pentru LoveTwilightLove):

Sper ca nu te superi dar iti recomand sa nu te uiti de prea multe ori seara. In rest uitate ziua cat vrei.

| LoveTwilightLove explică (pentru คlєxヅ):

Oke..am sa tin cont de sfatul tau.dar seara este mult mai straniu laughing
wow? sunt surprins si de cazul tau..deci te-ai uitat la un film cu nr. 666, pe spectrul realitatii o poveste cu nr. 666..si ai vazut in oglinda nr 666 cu sange.wtf?

| คlєxヅ a răspuns (pentru LoveTwilightLove):

M-am speriat rau de tot. Si stiu ca e mai straniu seara, odata l-am visat pe dracu ca dansa cu bunicamea. laughing

| LoveTwilightLove explică (pentru คlєxヅ):

L-O-L...oke..nu o sa ma mai uit seara..decat un pic laughing..multumesc pentru raspuns.ti-am dat funda..Multumesc din nou!

| คlєxヅ a răspuns (pentru LoveTwilightLove):

Mersi happy

| LoveTwilightLove explică (pentru คlєxヅ):

Acum mi s-a intamplat iar laughing.a bubuit sticla cu apa si m-am speriat rau de tot..tv-ul il am stins rolling on the floor

10 răspunsuri:
| คlєxヅ a răspuns:

Daca vreodata ti se mai intampla ceva ciudat de genu cu sange pe pereti sau alt ceva da-mi add la sebyboss118 poate te pot ajuta eu.

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut te sfatuiesc sa nu te uiti la filme de groaza inainte sa dormi. Sa te invelesti cu cearsafu, pe mine ma ajuta cand sunt speriat imi da o stare de protectie. Eu nu imi fac rugaciunea nu mi-o fac aproape deloc straight face. Nu vin dintr-o familie cu cine stie ce credinciosi doar mama e ce-a mai credincioasa tine post mereu se roaga mereu si merge la biserici cat de des poate restul... FUNDA xbig grin