| ovidiu007 a întrebat:

As vrea sa stiu.Am 4 catei cu varsta de 4-5 zile si nu stiu ce au...ii hranesc cu lapte praf de la nastere.Sunt cat se poate de molesiti si nu au pofta de mancare.Ce ar putea sa aiba?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In primele zile de la nastere au nevoie de lapte matern.Este normal sa fie asa.

| BiuL a răspuns:

Trebuie sa manance lapte de la mama lor!

| irinuk28 a răspuns:

Mai bine i-ai hrani cu lapte proaspat.Cine stie cat de bun este laptele praf pentru stomacelele lor.Au nevoie de mai multe vitamine.

| iCappy a răspuns:

Pai nue e bine sa ii hranesti cu lapte praf omule decat maxim pana la un an, laptele praf iti slabeste organismul, inceteaza sa le mai dai lapte praf si dale odata mancare normala de caine si forteaza=i prima oara sa manance, dupa isi vor reveni cu in cetul cu incetul.
P.SP imi dai funda?

| CyBeRnEtiCk a răspuns:

Ar fi bine sa vorbesti cu un veterinar se poate sa aiba viermisori.

| Bianca555 a răspuns:

Cam cat de des ii hranesti?