| Bianca78 a întrebat:

Buna TPU. Sunt fan Andreea Bostănică și am zis sa va pun și vouă o întrebare. Dacă ați avea la dispoziție 24 de ore numai într-o camera cu Andreea bostanica voi ce ați face?

Răspuns Câştigător
| Lamasanu a răspuns:

Buna. Nu ii asculta pe ăștia de pe aici care fac mișto de tine.
Eu o știu pe Andreea, o urmăresc pe YouTube din 2018, țin minte că ia făcut o farsa la telefon, Iulianei Beregoi, cu Alfabetul.
Tu s-ar putea sa nu o știi chiar așa de demult, s-ar putea sa o știi cel mult de anul asta.
Ideea e că, e o fata super de treabă, și frumoasa, deșteaptă, și practic exact cum trebuie sa fie o fata de vârstă ei.
Am observat că nu înjură sau nu face glume obscene.
Ok, aveam mai multe de zis, dar termin aici.
Tu ai intrebat, daca as sta 24 ore într-o cameră cu Andreea ce as face.
Îți zic din start, eu sunt băiat, și majoritatea se vor gândi la sexualitate, (mi se pare o prostie, dar asta e gândirea tinerilor din ziua de azi, și mă rog...as putea spune că e normal).
Dar nu...eu cred că aș intreba-o, daca putem face o colaborare pe canalele noastre de YouTube, și un video(nu știu ce va fi în video), dar că idee.
Da. am un canal de YouTube, dar nu e așa mare, are 12.147 abonati.
Mă ajutat și Zbir cu canalul anul trevut, când făcea și daily vlog și cu Gami și Edi.a și cu Mădălin am uitat.
Ok, in concluzie, as face un vlog cu ea, după ne-am povesti unu-altuia toată povestea noastră de viata, și după am gatii ceva, ne-am uita la filmul ei preferat, și habar n-am.
Cam atât.
Funda?

| Bianca78 explică (pentru Lamasanu):

Da la 24 de ore la cum arata de bine și la cum se îmbracă destul de provocator nai vrea sa faci și dragoste cu ea? Ca mna 24 de ore.

| Salontanul a răspuns (pentru Lamasanu):

Raspunsul tau este foarte bun dar n-as fi scris "Funda?". Mi se pare ca arata ca cersetoria! Ma rog, de gustibus...

| Lamasanu a răspuns (pentru Bianca78):

Nu

| Bianca78 explică (pentru Lamasanu):

Și nu mai pot să-ți dau fundă cati dădeam sry.

| Lamasanu a răspuns (pentru Salontanul):

Nu cersesc.
Am observat că e la moda aici pe TPU sa ceri Funda
Oricum nu te ajuta cu nimic
Nu primești bani din asta până la urmă.
Na...eu nu am cerut nimic, am văzut că e la moda funda asta

| Lamasanu a răspuns (pentru Bianca78):

Nu-i nimic.
Am o întrebare îți apare cumva, utilizator avertizat?

| Bianca78 explică (pentru Bianca78):

?

| Bianca78 explică (pentru Lamasanu):

Nu.

| Lamasanu a răspuns (pentru Bianca78):

Câți ani ai?

| Salontanul a răspuns (pentru Lamasanu):

E! Ok. Cum vrei. Eu ti-am spus parerea mea. Chestie de gusturi.

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dacă eram în camera cu ea? În camera mea? Ias spune citește o carte despre cum sa fii o femeie independenta de bărbații, asta recomand tuturor femeilor, fiți independente de bărbați, în caz contrar veți fii tratate ca niște sclave

| Violleta2022 a răspuns:

Cine-i Bostanica, aia?

| Bianca78 explică (pentru Violleta2022):

Face you tube

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca78):

Uita-te la ea, daca iti place ce pune si Youtube, dar pentru atata lucru, chiar nu trebuie sa ne scrii noua.

| Bianca78 explică (pentru Violleta2022):

Eu am pus și o întrebare. Ca eu știu ce face ea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca78):

Chiar nu intereseaza pe nimeni de pe aici, ce posteaza o fetita pe Youtube, indiferent ca-i bostanica, dovlecel sau grasunica.
Vizionare placuta, daca tot iti place de ea, dar nu uita sa ceri voie mamei daca stai mai mult pe Youtube.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie mai intai sa ne explici cine e acesta persoana si cu ce se ocupă

| Simpatic a răspuns:

Eu nu sunt fanul nimanui, persoanele mature nu pot fi fanul cuiva de pe Instagram, tik tok, Youtube etc pentru ca sunt maturi!

Daca as fi de seama andreei bostanica i-as umbla la... bostanel.

| Legion7X a răspuns:

Adineauri, am căutat-o, nu știam de ce întrebi. Eu nu prea urmaresc youtuberi. Știu de Seli și alți 2, 3 care nu le cunosc numele, asta așa din câteva secunde de vizulizat random. hai hui in doi, mai arăta niște chestii de prin America sau Costel Bontea de prin India.

https://youtu.be/dQVc-y1w-N0 India.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face magie ca să facem schimb de corpuri

Răspuns utilizator avertizat