| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor.
Vin cu o problema cam amuzantă. Când ma duc pe drum toată lumea se uită la fundul si picioarele mele sau la zona intima. Si nu ii vorba doar de bărbați. In special femeile își intorc efectiv capul. Fiind cu prietenul meu ne tineam de mână si ne plimbam. In stanga mea era o femeie care efectiv își întorcea capul dupa mine. L-am intrebat daca lui i se pare ca am ceva ciudat la corp sau un umblat mai ciudat si raspunsul a fost negativ. Am crezut ca ii paranoia ca mie mi se pare însă el spune același lucru si rade de femeile care isi intorc capul dupa mine. Mentionez ca deja ma intimidez și nu ma simt confortabil sa ies într-un colectiv. Am 1.77 si 70 de kg. Puțin mai lată in solduri. Par blond, ochii albastri. Ma îmbrac normal. Blugi cu adidasi si geaca de exemplu. V-ati mai înfruntat careva cu aceasta problemă?

5 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

"V-ati mai înfruntat" - v-aţi mai confruntat...

| Another01 a răspuns (pentru sabin89):

Scuzați-mă, autocorectorul...

| romeo78 a răspuns:

Schimbă ținuta. În loc de blugi, pantaloni de stofă, drepți, nu elastici și mulați. Bluze drepte, mai largi, nu mulate. Sutiene normale, nu push up. În loc de adidași, pantofi fără toc înalt.
Machiaj discret, culorile în culoarea pielii.

| mentholinks a răspuns:

Ai pantalonii rupti in cr.

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Te ai gândit că acele femei care întorc capul după tine pe strada o fac pentru că ești foarte frumoasă?