| ellai a întrebat:

Care este cel mai reusit/inspirat cadou pe care l-ati primit vreodata, dar cel mai prost inspirat?tongue

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Cel mai inspirat... Dupa ce am vazut wall-e cu iubitul meu, mi-a facut dintr-un soi de plastilina buretoasa pe wall-e si eve (personajele principale). A fost neasteptat si frumos! Cel mai prost inspirat... prin clasa a IXa, faceam schimb de cadouri de craciun si am primit de la colega un cd. Nimic ciudat, doar ca nu aveam cd player. A stat cd-ul sigilat jumatate de an. Anul urmator, mi-a picat ca partenera de cadou aceeasi tipa (cruda soarta!) si mi-a dat o carte din propria biblioteca, sandra brown; oricine ma stia catusi de putin, stia ca romanele sandrei brown nu sunt genul meu... Ghinion, nah!

11 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Un telefon mobil care abia aparuse pe piata, un ceas swatch sport, parfumul meu preferat, un coker spaniol de numai 2 saptamani. Cel mai neinspirat cadou, a fost o camasuta care nu era pe gustul meu, dar am primit-o cu mare drag si am apreciat gestul.

lolita
| lolita a răspuns:

Un telefon acum vreo 7 ani l-am primit cadou de la mama, in general eu bat apropouri cam ce imi doresc,(haine, parfumuri, bijuterii etc) dar unii nu ma iau in seama si-mi fac cadouri haine care nu sunt genul meu. am o multime pe care nu mi le pun.

| DenissaDeea a răspuns:

Pai cred ca cel mai reusit cadou care l-am primit a fost verighetele de casatorie, un ficus si o preche de papagali''perusi''exact ce-mi doream atunci.
In special imi place sa primesc flori de fereastra si bijuteri din aur, asa ca primesc mai mereu flori si bijuteri...
Dar cel mai minunat cadou mi l-a facut ''cel de sus''dandumi un om cu un suflet de aur...

| ioanaa a răspuns:

Cel mai reusit cadou. fostul prieten mi-a daruit un catel, in ziua in care am facut 1an impreuna happy Nimeni nu l-a mai egalat vreodata. Cel mai prost. din fericire nu am avut parte, mai ales ca nu am primit prea multe cadouri laughing

prfml
| prfml a răspuns:

Cel mai reusit cadou la mine a fost un bilet la loto dat de varul meu.

| sese a răspuns:

Cel mai dintre cele mai l-a facut mama :mi-a dat viata.
Prost inspirat n-am avut parte (n-ar fi fost cadou)

| marria a răspuns:

Cel mai inspirat-o carte de arhitectura pe care mi-o doream f mult si neinspirat nu stiu..in general apreciez cadourile pe care le primesc

| me_6767 a răspuns:

Cel mai inspirat a fost telefonul pe care l-am primit anul trecut!
cel mai neinspirat cadou a fost o bluza pe care nu o suport. mi se pare de prost gust

| mikiscence a răspuns:

Cel mai inspirat un inel cu un diamant destul de valoros.si cel mai prost inspirat a fost un parfum de la avon(nu mai stiu cum se chema dar era gretos rau) da la un fost prieten .si langa parfum o lalea ofilita(parca era furata)!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi am 2prietene care ne-am fixat noi o data in care sa ne sarbatorim ziua noastra(17, 13, 18)aprilie si mai.si atunci ne dam cadouri.ne intrebam una alteia ce ne place si aia luam.decat sa iau ceva ce nu ii va placea mai bine stiu ca se bucura de ceea ce a primithappywinking