| Twain a întrebat:

..Am niste prieteni ( falsi; prefacuti ) nu stiu cum sa le spun.
ex: aseara vorbeam cu ei despre un alt prieten care fumeaza, iar eu le-am spus ca l-am vazut cu tigara in gura (el nu recunoaste ca fumeaza ) si ei spuneau lucruri urate despre el...
Iar azi vine acela care fumeaza la mine si imi zice ca de ce am spus lucrurile acele despre el (numai eu le-am spus stiti ) ca i-a spus unul dintre ei.

8 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Pai si cum ii mai poti numi acum prieteni? Indeparteaza-te de astfel de oameni ca nu vor ezita niciodata sa te lase la greu

| Seducatorul a răspuns:

Inseamna ca ai niste prieteni turnatori!

| CoOlGirlz a răspuns:

Stii ce sa-i spui? Ii spui asa:Am spus acele lucruri despre tine deoarece este adevarat. Am spus adevarul. Ce, ti se pare ca am mintit? Am spus si eu ce am vazut.
Iar apoi ii spui sa se lase de fumat ca nu e bine si mai poti sa-i zici tu ce vrei pe langa ce ti-am zis eu.
Fundita?

| Twain explică (pentru CoOlGirlz):

Stii.dar faza e ca daca sunt cu ei si e si acel prieten care fumeaza acolo dau vina pe mine ca numai eu am spus.

| CoOlGirlz a răspuns (pentru Twain):

Te faci ca nu-ti pasa. Pana la urma, de ce sa-ti pierzi tu timpul cu asemenea prieteni?

| anonimul998877 a răspuns:

Termina orice relatie cu ei si cu fumatorul.SUNT NISTE GUNOAIE!

| irina1999moldovachisinau a răspuns:

Pai nu ar trebui sa-ti fie frica de ei, in situatia asta ei sunt nedrepti fata de tine asa ca arata-le ca nu esti o marioneta, eu am avut aceeasi situatie si ma bucur ca am scapat de asa prietena ca aia care am avut-o iar acum sunt cu o prietena adevarata.
Nu-ti fie frica e viata ta, si nimeni nu te judeca pentru ceea ce faci. Oricum e pentru binele tau.

| anonima13ruru a răspuns:

Poi ai spus adevarul.iar"prietenilor" acelora sa nu le mai spui nimic, daca nu stiu sa tina un secret..am trecut si eu prin asta si e mai bine asapuppy dog eyes