| HolyDesire a întrebat:

Credeti ca e corect modul cum TPU indexeaza raspunsurile pentru ca pot raspunde asa cum face mai toata lumea si sa fiu pe primul loc.ce-a ce vreau sa zic este ca TPU ar trebui sa ia in considerare raspunsurile care au o anumita relevanta cu intrebarea si chiar ajuta acea persoana. sper sa intelegeti ce vreau sa zic..problema e ca se face spam aiurea si culmea spamul este pus ca un raspuns normal si se adauga la raspunsuri date

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Da. Ai dreptate. Administratorii sunt indulgenti.

| HolyDesire explică (pentru MiruD):

Mersi credeam ca sunt singurul care crede asta

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum vrei algoritmi de inteligenta artificiala sa detecteze automat care raspuns e mai bun?

| HolyDesire explică (pentru suntserios):

Exact la genul asta de raspunsuri ma refer ma bucur ca nu a intarziat sa aparahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

SPAM-ul poate fi ( şi trebuie să fie ) raportat!

oricum, la stabilirea clasamantului, răspunsurile sunt verificate "manual" de Admine şi NU se contorizează cele tip SPAM!

Iar cei care SPAM-ează, sunt suspendaţi, vezi lista de la linkul :
http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/

Pentru a primi tricoul, trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Toate cele bune.