| papucel1234 a întrebat:

Am o problema mai intima, ma puteti ajuta... (Rog seriozitate )
Deci sunt indragostit de doua fete. Prima este fosta iubita a celui mai bun prieten, doar o data m-a pupat pe obraz.A doua stie, nu stiu cum am facut dar am ajuns sa tin de mana eu ma simteam atat de bine iar mana ei se potrivea in a mea ca si cum era facuta pentru mine. Faza e ca atunci cand m-am pupat cu prima fata ma simteam atat de bine.Nu asta conteaza, nu stiu pe cine plac cu adevarat.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LexiEla a răspuns:

Petrece mai mult timp cu amandoua ca sa-ti dai seama pana ala urma la cine tii mai mult. Nu vreau sa te influentez spunandu-ti ca eu as alege-o pe a doua, ci tu trebuie sa-ti dai seama.

5 răspunsuri:
| Andreeeeeeeaa a răspuns:

.

| Andreeeeeeeaa a răspuns:

Ce varsta ai? astea se numesc copilarii.unu' la mana nu ai treaba cu fosta prietenului tau o sa te numeasca parsiv, si cu a 2-a e ok. ma bucur stiu fluturii pe care-i simti insa va trebui sa ii o spui in fata. foarte rar o fata o sa te intrebe daca vrei sa ai o relatie cu dansa. pricepi? daca nu, nu o sa ajungi nicaieri ah ba da, fluturii tai o sa ajunga la gunoiwinking

| Emanuelabravo a răspuns:

Ancearca sa ti de adoua pentru ca prima a fost a prietenului ta si te vei simti urat an preajma lui stand de mana cu ea

| bunasuntaici a răspuns:

Stai cu ele, vorbeste cu ele si vezi cu care te potrivesti mai bine