| RoseAndBiia a întrebat:

Ati fost vreodata intr-o tabara? Cum a fost? Si in ce tabara ati fost? Ma puteti ajuta sa gasesc o tabara DAR NEAPARAT SA FIE DIN CONSTANTA SI TOATA ACTIVITATEA SA SE PETREACA ACOLO sa fie in lunile iulie-august 2014 de preferabil iulie. Acum nu prea gasesc asa multe. Oare apar mai multe prin iunie? sau deja raman fara sperante?
Si daca esti intr-o tabara de exemplu si toti vor sa se duca in parcul de distractii daca eu si soramea vrem sa mergem sa ne plimbam pe plaja si sa ne intoarcem inapoi la hotelul unde suntem cazati ( desigur sa stim drumul ) oare ne lasa sa facem asta? Sau unde merge unu neaparat merg toti

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Taberele nu se tin in hoteluri, au spatii de cazare, masa si distractie special amenajate, inchise si destinate numai elevilor din tabara. In general ai program la alegere, nu este obligatoriu nimic.