| Papusa775 a întrebat:

Hey TPU.Am aflat de o săptămână ca voi merge in Franța cu avionul.Din cate stiu voi călători cu wizzair.Nu am mai fost pana acum cu avionul, deci e prima data si îmi e puțin frica, mai ales de decolare si aterizare.Cum este? Ce senzație ai? Si ce trebuie sa fac in aeroport sau sa îmi pun cu mine?
A da, voi merge cu colegele de clasa si cu profesori, nu cu părinți

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai fost cu metroul și ai prins un mecanic mai sprinten, căruia îi place să accelereze tare când pleacă din stații - cam la fel este.
După ce trece senzația inerentă de teamă e chiar super fain.
În aeroport urmează indicațiile profesorilor. Nu te depărta de grup!
Nu ai voie la bord cu sticle de lichid mai mari de 100 ml, cuțite etc. Cu siguranță vi se va face un instructaj înaintea plecării.

| cosssmyn a răspuns:

O sa fie super fain

| Diance a răspuns:

Depinde de fire. Dacă eşti slabă de inimă o să ţi se pară naşpa, dar dacă nu ţi se pare doar adrenalină :3