| kikikikikikikikilovs a întrebat:

Pot sa fac eu checkinul la biletul pe care l-am luat de la agenția de turism? Am luat bilet de la Wizz Air și trebuie să fac check in cu 48 de ore înainte de zbor. Eu am zborul maine, și ieri când m-am dus, era închis și mi-e frica sa nu fie la fel azi.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca poti face. Intri pe site la ei frumos si faci check in

3 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Wizz nu are optiune de check-in online sau ma insel?

| kikikikikikikikilovs explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Are are, chiar și pe telefon.

| mihai69 a răspuns:

Unde te-ai dus?!? Check-in-ul la Wizz se face online!
Și evident că poți, tocmai de aia au și acea posibilitate implementată.