| Alina1213 a întrebat:

Acum cateva zile m-am despartit de un baiat(Madalin )pentru ca am realizat ca il iubesc pe fostul meu iubit, iar ieri m-am intalnit cu el (Madalin)si cu un prieten (Adi) iar Adi mi-a spus,, 24noiembrie,, si ca are legatura cu satana, eu cred ca m-a blestemat, voi ce credeti si daca stiti mai multe va rog imi scrieti, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| MeForeverAlone a răspuns:

Chiar dacă te-a blestemat sau nu, Alina, sunt doar vorbe aruncate în vânt. Am auzit că blestemele și binecuvântările părinților se împlinesc, dar nu de la foștii iubiți happy
Oricum, Alina, e o țară liberă. Ce poți să faci dacă nu-l iubești? Nu-ți alegi tu sentimentele happy