| SexyGirl_7792 a întrebat:

Acum ceva timp am avut piercing in buza pe care mi l-am pus eu singura si l-am dat jos pentru ca vreau sa il pun putin mai sus, si vreau sa imi fac gaura tot eu singura dar acum mi-e frica si vreau si eu niste sfaturi cu ce pot sa imi amortesc buza ca sa fac gaura. Fara gheata ca nu merge am incercat.

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Lidocain.
17 lei sau cat costa
funda?:d

1 răspuns:
| iNeedToScream a răspuns:

Mai, in primul rand, nu ti-l face singura! Crede-ma, stiu ce spun. Sunt riscuri prea mari si pur si simplu nu merita! Cel mai sigur, mergi la salon happy Trust me