| dyutzascumpikiii a întrebat:

Acum putin timp am inceput sa ma simt agitata si nu stiu, dar mi-a venit in minte numele fostului iubit.
Ce insemna?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Łore a răspuns:

Ca te gandesti la el si a ti-ar place ca in acest moment sa-i simti respiratia in parul tau in timp ce te strange in brate pasional si ....multe altele dar pe scurt ti-ar placea sa fie langa tine!

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Probabil ca ultima partida ti.a ramas bine in minte. happy

| OANA64 a răspuns:

Inca ti la el si nu ti-l poti scoate din minte, dar cu timpul, cand vei trece la urmatorul, il vei uita.