| AlynaMarya_6491 a întrebat:

Ajotor TPU.St clasa a 7a. In clasa a 8a e un baiat IONUT care e verisor cu cea mai buna prietena a mea. In ultimele saptamani toate fetele din clasa mi-au zis ca lui ii place de mine. SI MIE IMI PLACE DE EL. Dar el s-a pus cu rivala mea de moarte. Nu am fost cu nici un baiat pana acum.Chiar nu stiu ce sa fac. Ce parere aveti. fundita

Răspuns Câştigător
| denisa96 a răspuns:

Intereseaza-te la verisoara lui ce ii place, ce face etc... si incearca sa vorbesti cu el despre interesele voastre comune, lupta pentru el si dovedeste-i ca esti mai buna decat rivala ta