| Dyony01 a întrebat:

Ajutoor!
am mustata si m-am decis s-o epilez, m-am dat cu o crema http://farmec.ro/crema-depilatoare-piele-normala/

mi-e frica sa nu se faca ca la baieti si daca creste ce sa-i fac?
dup ce am indepartat crema dup mustata mi-au iesit 2 bubitze care ma ustura un pic

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Si care eu imi faceam probleme de barbieritlaughing
Nare mei nimic o mica mustacioara nu strica'
Daca noi barbati purtam parul lung'
Si uni ne mai epilam
Si voi femeile aveti dreptu la mustatahappy
o O pana la urma lasand caterinca.
Dai cu ceara' sau las`o acolo
Decat sa fii nevoita sa o dai jos pe fiecare zii si etc
Mai bine stai cu ea ( nu cred ca e mare)
Sa nu te puna sfantu sa dai cu BIGU
Ca te umpli ( vorbesc din experienta)

2 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Ia-ti mustata deranjanta cu ceara, sau benzi de ceara pentru fata, cu crema cred ca o sa iti creasca mai rau

| Sonny a răspuns:

In mod normal, nimeni nu ti-ar recomanda, sa folosesti crema epilatoare, pentru, orice fir de par care e ilaturat odata, cand va creste inapoi el, va creste mai gros, si mai are.
Ar trebui sa te interesezi, la un centru cosmetic, care au aparate, de epilare definitiva, si asa poti sa scapi de ea pentru o perioada mai lunga de timp.