| Viorela_4419 a întrebat:

Am 17 ani, Mai o luna si fac 18, umblu cu un baiat de 3 ani si ne vedem sa zicem asa 2 luni pe an pentru ca eu stau in italia si el in romania(timisoara), deja am juns la o stare in care nu se mai poate asa ceva.am probleme cu mama mea, deoarece nu vrea nici sal aduca pe el in italia pentu ca ii este frica ca ma mut cu el si o parasesc(pentru ca dupa mintea iei ar vrea sa raman cu ea pentru todeauna) si nici sa ma lase in romania sami termin studile deoarece ii este frica ca ajung o C... A, sau chesti de genu.ma cert cu ea mereu pe chestia asta, si in plus ma tine inchisa in casa toata ziua aici in italia, toata ziua eu nu stiu alceva decat scoala, acasa, scoala acasa.imi strica toata copilaria.am si eu dreptul de a imi trai vyata, in felul meu. concluzia este ca peste o saptamana merg in romania in vacanta de sarbatori, iar eu nu vreau sa ma mai intorc in italiawinking Vreau sa raman in romania definitiv, cu prietenu meu(are 20 de ani). VREAU SA STIU DACA POATE POLITIA SAU IA SA NE FACA CEVA DACA EU DE BUNA VOIE STAU CU EL? AM AUZIT SI CA SE POATE FACE O DECLARATIE PRECUM TU STAI DE BUNA VOIE CU EL SI NUTI MAI POATE FACE NIMIC NIMENIA. ESTE ADEVARAT?

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

''umblu cu un baiat de 3 ani ''

dupa ce faci 18 ani te baga astia le pedofilie, deci va trebui sa te desparti de el laughing gaseste si tu unu de varsta ta laughing

BTW: dupa ce implinesti 18 ani, esti considerata majora si poti face orice vrei, nu mai ai obligatia sa te intorci acasa.

| alexutza00xx a răspuns:

Da este adevarat. funda?