| tibimania a întrebat:

Am 18 ani si 1.93m inaltime.Voi cum vedeti asta? avantaj sau dezavantaj? Eu consider ca este un dezavantaj pentru ca de cand am inceput sa umblu dupa fete am fost cam respins din cauza asta.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cam bate spre dezavantaj, stiu cum te simti, eu am aproape 1, 85 E ca dracu, dau cu capu in tot felul de prostii, cand intru in casa la tara trebuie sa stau cocosat ca dracu, iar colac peste pupaza daca fac jogging si ma vede unu in spatele lui ca alerg, o rupe la fuga de zici ca il mananca unu laughing

| CriCri04 a răspuns:

Iubitul meu are 20 de ani si 1.92, dar la 18 ani cand ne-am cunoscut tot cam 1.90 avea... mie una nu mi se pare un dezavantaj, imi place ca e inalt si ma cuprinde mai bine cand ma ia in brate love struck ai sa gasesti si tu o fata careia o sa ii placa baietii inalti.
spor la cautatwinking
app. nu uita. sa nu stai cocosat ca se vede aiurea, lumea tot isi da seama ca esti inalt. stai drept ca bradul laughing

| BTWIN a răspuns:

Un avantaj, clar

| suMRed34 a răspuns:

Un avantaj, majoritatea fetelor cauta baietii inalti si sunt innebunite dupa cei inalti, nu stiu ce fete ai gasit tu, dar cu siguranta nu erau cele potrivite si nu aveau gusturi! Sper ca vei gasi o fata buna!