| sexoasasexy a întrebat:

Am amproape 14 ani si nu am avut primul sarut, iar toate preitenele meile au avut deja si eu ma rusinej cand spun ca nu am avut. stiu ca o sa il am, dar nu prea mai am rabdare. ce sa fac? si in plus imi place de un baiat si nu stiu ce sa fac... help me!

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ce atâta grabă?
Nici eu nu am făcut-o și nici nu mă grăbesc până la liceu(tot 14 ani am și eu)...

| Rayzzor a răspuns:

Ai 14 ani..chill

| Cristinutza16 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-ti fie rusine fiindca nu ai avut primul sarut, mai ai destul timp.Dar daca vrei neaparat ar trebui sa te saruti cu un baiat pe care il iubesti si el la fel.