| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa fumez, dar amicii mei au spus ca nu se fumeaza asa. Va rog sa imi explicati cum se fumeaza corect. Vreau sa imi descrieti cum sa trag.

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Păi încearcă să nu tragi doar în gât sau direct cum ar veni, încearcă să inspiri. Tragi fumul și după inspiri și expiri. E cum ți-ai da duhul laughing

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

L-ai fi ajutat mai mult daca nu raspundeai. Parerea mea.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Pentru ca l-ai invatat intr-o oarecare masura cum sa fumeze.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi e alegerea lui. Eu respect alegerile și sinucigașilor, sincer.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Asta denota ca esti indiferent si nepasator. Nici de cum ca ai vrea sa ajuti. Dar poate ca tu nu stii ce inseamna sa ajuti.

10 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

De ce nu ii intrebi pe amicii tai, e greu de descris

| Horusss a răspuns:

Ai grija fumatul este un viciu foarte nociv si provoaca o dependenta destul de puternica, dar daca tu tot vrei sa fumezi, o sa iti raspund, deci tragi fumul in gura si apoi spune "hey", o sa pricepi atunci.

| Inceputul a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuie sa fumezi doar pentru prietenii tai. Vrei sa iti strici asa plamanii? Nu trebuie sa faci asa ca sa se creada despre tine ca esti,, smecher" totusi este doar si doar alegerea ta. Daca o faci doar pentru amicii tai te rog, opreste-te pentru ca nu este bine. Poate acum ti se pare wow, ce tare este sa fumezi dar mai tarziu cand o sa ai probleme cu sanatatea din cauza asta...mai bine gandeste-te la conseciinte inainte sa te apuci de fumat. Tu probabil tragi cat poti de tare sa iti intre in plamani, incearca doar putin sa nu ajunga in plamani. Mai bine mai gandeste-te inaintehappy sper ca te-am ajutat

| Angel1244 a răspuns:

Buna! Pur si simplu aprinzi tigara si cand pui gura pe ea, tragi din ea, si imediat cum iei gura faci un fel de : ahh.