| ElenaDianaLiana a întrebat:

Am intalnit acum ceva timp pe un site de socializare un baiat si am vorbit cu el pe mess si nu pot sa zic ca nu stiu anumite lucruri despre el si m-a invitat la suc.Si chiar vreau sa ies cu el. Dupa cate am vorbit cu el, zic ca il cunosc si nu e nevoie sa-mi fac vreo grija in privinta lui.Si am o mare problema cu mama.Ca nu stiu cum sa-i explic unde l-am cunoscut, cum l-am cunoscut, ce sa-i zic despe el si ce sa nu ii zic, sa nu isi faca griji.Am nevoie de un sfat. Ce as putea sa-i spun? Nu vreau sa o mint si in acelasi timp vreau sa-i arat ca e un baiat cumsecade.

Răspuns Câştigător
| fl0ry_7438 a răspuns:

Pai daca mama ta nu este de accord cu astfel de intalniri e o problema. Cred ca ar trebui sa o intrebi dar nu sa ii spui ca si vrei sa faci asta sa vezi ce reactie ar avea daca ar fi macar pe jumatate pozitiva atunci i-ai putea spune ca tu esti persoana in cauza... explica-i ca ai incredere it tipul respectiv daca esti sigura ca e inofensiv...

1 răspuns:
| xCatastrophe a răspuns:

Nu cred ca mamele sunt de acord cu intalnirile pe net.happy Nu cred ca ai cum sa-i zici fara sa o minti. Ele cred ca e periculos.:-ss asa e si a mea. Nu sunt mare fan al intalnirilor pe net nici eu dar nu ai o modalitate mai buna.big grin,