| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Am nevoie de foarte mult ajutor...cred ca incep sa devin un psihopat si sa gandesc ca un criminal,totul incepe la liceu unde toti colegii isi bat joc de mine iar eu sunt slab si mic si nu ma pot apara,uneori ma gandesc cum ar fi sa ii torturez sau la crima, evident ca nu voi face chestia asta niciodata dar vreau sa nu ma mai gandesc...din cauza lor sunt destul de inchis in mine, nu prea sunt comunicativ iar prieteni adevarati nu am...chiar ma sperie ce viitor voi avea din cauza acestor colegi care ma batjocoreaza

2 răspunsuri:
| AlexMarian17 a răspuns:

Mda...incearca sa nu ii bagi in seama,sa le arati ca nu iti pasa de parerile lor,si cauta-ti jiste prieteni adevarati,care te inteleg, nu neaparat in clasa, la alte clasa, din alte sate, nu stiu...

| KeepCalmAndHaveAHoliday a răspuns:

Cu cât te lași mai intimidat cu atât o sa își bata joc de tine în continuare. Fi puternic și spune-le ceva sarcastic și usturător de fiecare data când ai ocazia.