| DyDy7432 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor! As vrea ca weekend-ul asta sa imi cumpar fond de ten dar nu stiu care este mai bun si dupa ce criterii sa il aleg. Imi cumpar pentru prima data si nu vreau sa ma fac de ras laughing Mentionez ca am tenul uscat.

3 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Il cumperi in functie de culoarea tenului tau. Cele mai bune produse sunt la AVONwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morphines):

No. Cele mai bune pentru persoanele care nu își permit să se machieze zilnic și să persiste. Comerciale.
Mai mult mi-au plăcut cele de la Sephora.

| curioassa a răspuns:

Poti incerca afinitone de la l'oreal
ca sa acopere perfect fondul de ten trebuie sa fie cu o nuanta mai inchis decat tenul tau