| Briosaaa a întrebat:

Am o prietena care mereu se da mare. Si ma tot enerveaza. Dar nu stiu cum sa-i spun asta. Ce-as putea face?

Răspuns Câştigător
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy

Si eu am destule prietene care fac asachatterbox. Dar le las sa vorbeasca pana se saturastraight faceNu o baga in seama cand face asa...sau lauda-te si tu, sa vezi ce reactie are ealaughing.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa nu faci greseala sa o vorbesti pe la spate cu altcineva si sa afle ea de la acel cineva ce parere buna ai despre eawinking
Vorbeste tu cu ea si spune-i pe un ton calm ca ar trebui sa isi schimbe atitudinea pentru binele ei si celor care o iubesc. Daca e fata inteligenta va intelegewinking

| Silvia a răspuns:

Da-i peste nas[nu la propriulaughing]. Si spune-i in fata [nu foarte la propriu] atunci cand te deranjeaza.

mira
| mira a răspuns:

De ce legi prietenii cu astfel de persoane? Prietenia inseamna armonie, nu nervi.

| want2bMajestic a răspuns:

Cea mai buna tactica este de a o lua de par si de ai face vant plin casalaughing iar la urma urmei ii zici..."mai vrei"?laughing

| 334499 a răspuns:

Fii mai tare ca ea tongue

| CevaNormal a răspuns:

Pur si simplu spune-i si gata

| Briosaaa explică:

Heey big hug ...Ms mult pentru raspunsuri :X. Raspunsul lui Purplemusic chiar a mers. MSii MOOOLT :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignor-o! Nu te obliga nimeni sa asisti la spectacolul ei.