| buburuza_1564 a întrebat:

Am o prietena de 13 ani. mai mica ca mine.Are o frica sau ceva de genul asta de primul sarut. A avut mai multe ocazii de a o face insa de emotii sau de frica nu a facut-o. Ma roaga sa ii dau sfaturi ca sa treaca peste aceste emotii si sa nusi dea seama partenerul ca o face pentru prima oara. ajutati-ma cu ceva sfaturi.)

Răspuns Câştigător
| Adda_5780 a răspuns:

Prietena ta ar trebui sa aiba grija atunci cand se saruta pentru prima data, iar tipul nu o sa se prinda daca nu se inroseste si trebuie oricum sa se comporte cat mai natural. Unii beieti se prind foarte usor cand e primul sarut pentru o fata, si daca tipul chiar ar tine la ea, s`ar bucura ca e "primul". Sa aiba grija, sa se uite pe net sau prin parcuri la altii cum saruta si totul va fi bine daca se simte si ea binebatting eyelashes

1 răspuns:
| Nesquik_8060 a răspuns:

:-J Oh... doamne cate calduri nu ma treceau si pe mine cand am auzit de sarut laughing)
Faza e ca la mine s-a intamplat pe neasteptate... si mi-a placuuutlove struck. Atunci numai ai ce sa faci... pur si simplu te lasi dusa de val day dreaming
Vorbeste tu cu prietenul ei sa o ia oarecum prin surprindere... seara, romantic ei 2...
sau daca nu poti spune-i ca nu vine sfarsitul lumii ca oricum a trecutlaughing) l-am ratat noilaughing) dar el a fostlaughing)
acum vorbind serios spune-i ca nu este chiar nici-un dichis la primul sarut... tot farmecul e sa fi relaxata ca sa poti sa te iei dupa partenersmug Baftaaaa kiss