| Ejejkekendkd a întrebat:

Am o problema cred. Efectiv îmi plac fetele grase da asa super grase de 100 kg.Inseamna ca am probleme efectiv îmi plac formele uriașe?

9 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu neaparat.
Depinde si ce anume te atrage.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai probleme. Pe vremuri, mai ales acum poate 10000 de ani, fata, femeia grasă însemna că are destule rezerve de energie ca să poată aduce pe lume un copil pe lume și să aibă suficient lapte matern să îl crească. Să te uiți pe cărțile poștale de pe la 1900, care reprezentau portrete de femei, că erau la modă cele mai plinuțe, etc,

| Eibogu a răspuns:

Nu e nici o problema)
Așa au gusturile tale si e super

| aXy99 a răspuns (pentru sadrian46):

Una e sa fie plinuta, alta e sa aiba 100 kg. Asta inseamna obezitate morbida pentru o femeie nu foarte inalta.

| EllaAndreea1655 a răspuns:

Nu ai probleme fievare e diferit si cu propriile gusturi, e ceva perfect normal

| Ejejkekendkd explică (pentru aXy99):

Pai și dacă îmi plac genul asta de femei inseamna ca am probleme?

| Adry05 a răspuns:

Nu e nicio problemă, trebuie și pentru ele să fie cineva pe lume.

| aXy99 a răspuns (pentru Ejejkekendkd):

Da.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu esti singurul. Sunt multi barbati cu preferinta asta