| xxLAxFaMiLiAxPExViAtAxx a întrebat:

Am o problema la ora de dirigentie colegi baga strambe de la ei ca cica i-am batut eu la fiecare ora.
de exemplu vinerea ce tocmai a trecut eu l-am zis pe un coleg ca sa batut cu alt coleg si nu e frumos din partea lui pe urma toti baieti ca sasi apere prietenul mau zis pe mine si pe prietena mea ca cica i-am batut si asa se intampla mereu.intr-o saptamana m-am ales cu 2 rapoarte. spuneti-mi ce sa fac.
ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! Sincer colegii tai au ceva cu tine ori sunt dusi cu capul rau de tot.Sunteti colegii ar trebui sa va ajutati intre voi nu bagati strambe.Ma rog...AR fi foarte bine daca ai vorbi cu dirigintele/a si sa-i spui tot ce se intampla. SUNT sigura ca va lua masuri daca nu vorbeste cu directoare /ul scolii. Situatia nu poate ramane asa. succes. fundita?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat