| BoOoMbOnik a întrebat:

Am o problema. sper sa ma ajute cineva. de cateva zile merg la sala de fitness si nu am voie sa mananc mai nimic ( doar fructe si legume ) in plus dupa ora 5 seara nu am voie sa mananc deloc. Nu ar fi o problema asta foarte mare dar am program la scoala de la 2 dupa-amiaza la 8 seara si nu prea am cum sa mananc. de aceea mi se face foame. de ex ieri am mancat la pranz doua mere si atat. ba mai mult trebuie sa spun instructorului ce mananc in fiecare zi. cum as putea sa rezolv asta? cate va idei ca rog. dau funda si voturi. multumesc! urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| Phenix a răspuns:

In opinia mea cel care te-a pus sa faci regimul asta este un idiot.
In primul rand, daca tu faci exercitii fizice ai nevoie de mancare ca muschi sa se dezvole, mia ales carne.
Fructe trebuie sa mananci si fara sa-ti spuna ala, dar sfatul meu ca sportiv de performanta este sa iei trei mese USOARE pe zi, iar la pranz chiar te sfatuiesc sa mananci putina carne.

2 răspunsuri:
| diaNNa_7764 a răspuns:

Tu te-ai dus la sala sa slabesti?
din cate crd eu da, dar sa stii ca daca te infometezi mai rau faci.Zi si instructorului acela si daca nu-ti schimba regimul vorbeste cu directorul salii de fitness.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc la serviciu dupa amiaza, la 5 dimineata sint pe traseu la alergat pina la aprox 7; 30 la 9 maninc, la 13; 30 o tai la serviciu, la 18; 30 maninc 5 mere, la 23 ajung acasa, la 23; 30 ma culc si a doua zi o iau de la capat.Ce-ti pot spune este ca nu te poate opri nimeni sa-ti iei 5-6 mere la pachet sa le maninci pe la ora 17.