| denisaa_3658 a întrebat:

Am o tema la romana laughing cine ma ajuta? pls :****
Redacteaza o compunede de 10 randuri incare sa-ti expuimi opinia despre importanta pe care trebuia sa o acorde autoritatile locale conservarii patrioniului(totalitatea bunulior care apartin colectivitaii si sunt administrate de catre organele satului, pun public, mostenire culturala) propriului oras. :*
funda+vot! multumesc. mii de thx:*

Răspuns Câştigător
| AbyAndrei a răspuns:

laughing)))) tema asta am avut-o si eu
la romana pai scrie ca daca autoritatile nu ar prteja patrimoniu nu ar mai exista oras ca ar fi un haos etc eu am luat 9 pe astawinking.