| lorena1234 a întrebat:

Am si eu o intrebare si problema. Ce sa fac? simt ca parca...nu mai am aer, am 14 ani, dar iubesc un baiat nebuneste.Nu suport sa se atinga cineva de el sau sa i se intample ceva! El este in clasa cu mine si cred, de fapt si el ma place sigur, dar nu stiu daca ma iubeste?! Vad ca mereu se ascunde sa arata ca ma place sau ca ma iubeste.Prietenul lui cel mai bun(tot coleg de clasa)ma place pe mine nebuneste, iar eu nu stiu ce sa fac? as vrea sa ii spun lui ca il iubesc, dar nu stiu cum sa fac? Sau cum sa fac sa il fac pe el sa ma iubeasca? sau sa aiba curaj el sa imi spuna asta? Stiu ca e ciudata rau intrebarea mea, dar pentru mine ar fi important, daca m-ati ajuta...Cum sa il fac sa ma iubesca? sau sa imi spuna asta pe cel pe car il iubesc eu, nu pe prietenul lui!

3 răspunsuri:
| Criss1105 a răspuns:

Okey chiar e ciudata intrebarea, nu am inteles`o eu bine dar1 un lucru pot sa iti spun... Dragostea cu de`a sila nu merge! Daca il iubesti arata`i`o, fa`l sa vada ca il placi, daca te place poate o fi un baiat destept si v-a reactiona...

Succes!

| CiuFix s.a luat de pokemoneala a răspuns:

Buna! Dupa ora ramaneti in clasa si vorbiti, intre 4 ochiwinking
explici ce simti pentru el, si povestestei tot ce "induri" pentru el.
va merge! iti spun eu! pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i spui ca il iubesti si da-l la o parte pe colegul de clasa care"te iubeste nebuneste"!