| crazystorm a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Note si de la un timp ma ma lasa bateria in 10-12 ore daca umblu pe el ( nu ma joc mult nu ascult muzica sau altele... ), m-am uitat la utilizare baterie si de multe ori apelurile sau sistemu de operare imi consuma si 40%, cine ma poate ajuta va rog mult

2 răspunsuri:
| Miru_Miruna_1994 a răspuns:

Poate nu ai formatat bateria ( adica sa lasi telefonul la incarcat 24 h )

| crazystorm explică (pentru Miru_Miruna_1994):

Pai nu ca am citit ca bateriile li-on nu trebuiesc formatate